Inštruktáž golfu

Skupinový úvod do golfu

Ak máte záujem začať hrať golf, ale nie ste si istý, či je to ten správny šport pre Vás, tak neváhajte sa prihlásiť do tréningového programu „úvod do golfu“. Budete zaradený do skupiny ľudí, ktorí tak ako vy, majú záujem spoznať tento šport. Počas trojhodinovej inštruktáže zažijete veľa zábavy s novými ľuďmi a hlavne sa zoznámite s krásnym športom nazývaným golf. Naučíte sa hrať základné golfové údery, základy golfových pravidiel a golfovej etiky.

Výbavu a golfové potreby vám zapožičiame. Vstupy na tréningové plochy sú v cene kurzu. Na kurz je potrebné prísť športovo oblečený. Športové topánky, tričko s golierom a nohavice alebo šortky sú najvhodnejšie. Rifľové, plážové oblečenie, topánky s opätkami alebo neuzavretou špičkou sú nevhodné.

Cena: 60 EUR Termíny podľa individuálnej dohody.

Miesta výučby: Golf Club Carpatia, Golfový klub Hrubá Borša alebo podľa vzájomnej dohody.

Objednávkový formulár

Kontaktný formulárO mne

Jeden z najúspešnejších slovenských golfistov. 6-násobný majster Slovenska v golfe. Víťaz slovenského profesionálneho rebríčka v rokoch 2011-2015. Profesionál roka 2015. Prvý slovenský profesionál, ktorý vyhral profesionálny turnaj mimo územia Slovenska. Spoluzakladateľ a hlavný profesionál Best Swing Golf Academy.

Kontakty

PETER ŠVAJLEN
Golfový profesionál

peter@petersvajlen.com
+421 905 335 501